Гербицид Гранстар Про, 0,5 кг

(1 отзыв клиента)

1 846 

Артикул: f70efd55756c Категория:

Описание

Гербицид Гранстар Про, 500 г

РОЗНИЦЫ НЕТ! Минимальный заказ – 1 ящик. В ящике 10 штук.

Післясходовий гербіцид Гранстр Про купить для високоефективного контролю широкого спектру дводольних бур’янів в посівах зернових колосових культур.

Діюча речовина: Трибенурон-метил, 750 г/кг

Препаративна форма: Водорозчинні гранули

Механізм дії гербицид Гранстар Про 75 в.г. контролює широкий спектр бур’янів, зокрема стійких до 2,4-Д Гранстар Про 75 в.г. — системний гербіцид для післясходового контролю дводольних бур’янів. Гербіцид зупиняє поділ клітин чутливих бур’янів, внаслідок чого їх ріст припиняється через декілька годин після обробітку. Видимі симптоми з’являються через 5 – 8 днів, а загибель бур’янів наступає через 10 – 25 днів. Тепла і волога погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна і суха — уповільнює її.

Спектр дії:

Загальні рекомендації Гранстар Про 75 в.г. селективний щодо пшениці, ячменю і жита, від 2 листків до прапорцевого листка. Найбільша ефективність — від стадії 3 листків до першого міжвузля культури, що відповідає стадії розвитку бур’янів від 3 до 6 листків.

Спосіб застосування та норми Завдяки короткому швидкому розпаду препарату Гранстар Про 75 в.г. в ґрунті, немає обмежень для висіву наступних культур, особливо ріпаку озимого. При застосуванні препарату Гранстар Про 75 в.г. відповідно до рекомендацій, залишки в зерні і соломі відсутні. Температурний режим від +5°С до +25°С.

Гранстар Про 75 в.г. ― надійний помічник під час холодної і затяжної весни. Для знищення однодольних (злакових) бур’янів Гранстар Про 75 в.г. рекомендується використовувати з повною нормою грамініцидів, зареєстрованих для зернових культур. Найбільш ефективне його використання на ранніх стадіях розвитку активно вегетуючих бур’янів.

* З додаванням ПАР ТРЕНД 90 (100 мл на 100 л води)   Контролює ключові багаторічні бур’яни в посівах зернових, зокрема осот рожевий. Системну дію Гранстар Про 75 в.г. дає можливість проникати через листки до коріння. Оскільки Гранстар Про 75 в.г. поглинається листям, його слід використовувати в той час, коли всі бур’яни зійшли і добре розвинулися. Найкращий період контролю осоту рожевого — у фазі розетки — початку стеблування.

Норма витрати робочої рідини – 200-300 л/га.

ПЕРЕВАГИ

 • ефективність проти широкого спектру важкоконтрольованих бур’янів, особливо таких як осот, підмаренник чіпкий та ін., знімає необхідність у партнерських продуктах
 • широке вікно внесення – від появи 2-х листків до прапорцевого листка культури
 • низька норма внесення (15–25 г/га), що забезпечує простоту та зручність у використанні
 • ефективний від +5°С
 • відсутність жодних обмежень у виборі наступної культури в сівозміні
 • швидкість дії: зупинка росту бур’янів через 2–3 години, загибель через 2–3 тижні
 • сумісний з більшістю пестицидів, що дає змогу застосовувати у комплексному захисті
 • дощ, що випав через три години після обробки, не знижує ефективності препарату

Купить Гранстар Про 75 в.г. в Украине по оптовой цене и ознакомиться с инструкцией по применению препарата Вы можете в нашем интернет-магазине АгроМир. В случае возникновения вопросов ждем Ваших звонков по тел. +38(098)833-56-17. Доставку осуществляем по всей Украине в кратчайшие сроки.

1 отзыв на Гербицид Гранстар Про, 0,5 кг

 1. Отдел Качества

  Рекомендован к приобритению!
  Цена конкурентная на рынке!
  Минимальный расход относительно аналогов.

Добавить отзыв
RussianUkrainian