Корзина
51 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
РАБОТАЕМ ОТ ЯЩИКА! РОЗНИЦЫ НЕТ!ВНИМАНИЕ!
+38 (098) 833 56 17
+380988335617
+380988335617
Продажа средств защиты растений: гербициды, инсектициды, фунгициды, протравители, пестициды
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 Фунгицид Хорус, 1 кг, фото 2  Фунгицид Хорус, 1 кг, фото 3  Фунгицид Хорус, 1 кг, фото 4

Фунгицид Хорус, 1 кг

В наличииОптом и в розницу

1 091 грн./кг

Показать оптовые цены
 • 1042 грн/кг
  при заказе от 20 кг
Фунгицид Хорус, 1 кг
Фунгицид Хорус, 1 кг
1 091 грн./кг
В наличии
 • +380 показать номер +380988335617
 • +380988335617 (Viber, WhatsApp)
 • +380 показать номер +380988335617
 • +380988335617 (Viber, WhatsApp)
 • Контакты
  • Телефон:
   +380988335617
   +380988335617, (Viber, WhatsApp)
  • Контактное лицо:
   Отдел продаж
  • Адрес:
   ул. Шаумяна, 13, Днепр, Днепропетровская область, Украина
  • Email:
   sales.agrom@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Фунгіцид Хорус

фасовка 1 кг (в упак 10 кг)

Розницы НЕТ! Минимальный заказ – 1 ящик.

Вміст діючої речовини ― 750 г/кг ципродинілу

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ ХОРУС

 • Новий клас фунгіцидів
 • Високоефективний захист при високому і різноманітному інфекційному навантаженні та при низьких температурах
 • Захисна і викорінювальна дія
 • Діє проти зимуючих стадій збудників хвороб
 • Не змивається дощем після обробки
 • Покращення якості продукції, подовження зберігання

ПРИМЕНЕНИЕ ПРЕПАРАТА

Механізм дії:

Ципродиніл інгібує біосинтез амінокислот. Ципродиніл впливає на життєвий цикл грибів головним чином протягом процесу проникнення і росту міцелію в рослинних тканинах. Хорус 75, ВГ добре і швидко поглинається листям, і характеризується хорошим акропетальним і трансламінарним переміщенням. Базипетального переміщення не спостерігалось.

Спектр активності:

Ципродиніл високоефективний проти патогенів з класів Ascomycetes, Deuteromycetes, а також проти деяких видів грибів із класу Basidiomycetes.

Переносимість культурою:

Для надійної ефективності проти парші, борошнистої роси, моніліозу та клястероспоріозу не проводити обробки при температурі вище +25°С. Хорус показує надзвичайно високу ефективність за низьких температур від +5°С до +10°С. Не проводити обприскування менш ніж за дві години перед дощем. За умов дотримання рекомендацій Хорус не фітотоксичний для культур.

Сумісність:

Здебільшого спостерігається хороша сумісність з іншими фунгіцидами, що застосовуються на зерняткових і кісточкових. Перед використанням провести тест на сумісність.

Застосування в Інтегрованих системах захисту (ІСЗ):

Хорус має надзвичайно високу біологічну активність та низьку норму витрати. Можливість застосовувати в різний час вегетаційного періоду ідеально підходить при використанні систем сигналізації та прогнозу розвитку хвороб. У рекомендованих нормах Хорус не впливає на ґрунтові організми, опилювачі, і практично нешкідливий для корисної ентомо- і акарифауни. Тому Хорус підходить для використання в ІСЗ. Щоб уникнути розвитку інфекції в широких масштабах, слід проводити ранню обробку з профілактичною метою. Використання з лікувальною метою не може служити загальною рекомендацією.

Спосіб використання. Технологічне обладнання:

Для обробки зерняткових і кісточкових культур рекомендуються тракторні обприскувачі. Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкаліброване перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину і рівномірності його розподілу. Відрегулюйте напрямок струменю повітря на культуру за допомогою дросельних засувок. Обробку дерев проводити з обох сторін. Відрегулюйте об’єм робочої рідини, згідно до розміру дерев, тобто від 300 до 1000 л/га. Слід застосовувати наконечники з пустотілим конусом розпилу або наконечники з пласким факелом розпилу, оснащені відповід- ними фільтрами. Тиск повітря: 2 ― 5 бар.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Пересвідчитися, що обладнання для обприскування в чистому, не забруднено- му стані. Ретельно розрахувати необхідний об’єм робочого розчину, щоб по закінченні обробки в баці обприскувача не було ніяких його залишків. Заповнити бак обприскувача чистою водою на 1/3 його об’єму, почати розмішування, додати розраховану кількість препарату і доливати воду, продовжуючи розмішування. Для підтримання однорідності суспензії не припиняти розмішування до закін- чення обробки. Якщо Хорус голд змішують в баці обприскувача з іншими препаратами, то першим в заповнений водою бак обприс- кувача засипають Хорус голд ВГ, а потім інші препарати. Якщо ці препарати запаковані в водорозчинні пакети, то спочатку занурюють у воду ці пакети, а потім додають Хорус 

Процедура очищення:

Після обробки або наприкінці робочого дня обприскувач промивають струменем води. Промивну воду розпилюють на культуру, розбавивши її по відношенню до робочого розчину не менше ніж в 10 разів.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

Купить фунгицид Хорус в Украине по оптовой цене и ознакомиться с инструкцией по применению препарата Вы можете в нашем интернет-магазине АгроМир. В случае возникновения вопросов ждем Ваших звонков по тел. +38(098)833-56-17. Доставку осуществляем по всей Украине в кратчайшие сроки.

Купити фунгіцид Хорус в Україні за оптовими цінами Ви можете у нашому інтернет-магазині АгроМир. Маєте додаткові питання — з'вяжіться з нашим менеджером за тел. +38(098)833-56-17. Доставка товару здійснюється по всій Україні.

Характеристики
Основные
Обрабатываемые культуры Виноград, яблоня, персики, груша, слива, вишня, черешня, абрикос, земляника, подсолнечник
Характер действия пестицида Избирательного  
Тип воздействия на организм Контактные  
Препаративная форма   Порошок
Химический состав Неорганические
Содержание действующего вещества 750 г/кг ципродинила
 • Цена: 1 091 грн./кг
Отзывы о товаре